פתרונות הדרכה.          . Empowering knowledge

Office 365 של מיקרוסופט כבר מזמן אינם רק גיליונות אלקטרוניים, עיבוד תמלילים או בניית מצגות. Office 365 הינה חבילת שירותים ושרתים בעלי עוצמה אדירה המסייעים לעסקים רבים אשר השכילו לאמץ ולנצל יכולות אלו. כלים אלו עברו ועוברים שדרוגים תכופים וטומנים בחובם יכולות עצומות לניהול מקצועי ורלוונטי של כל עסק קטן כגדול.

בשנים האחרונות נוספו לחבילת Office 365 for Business שירותים נוספים אשר משלימים את מעטפת הפתרונות האולטימטיבית לעסקים כגון: OneDrive המספק פתרונות אחסון בעלי נפח אדיר לכל משתמש, Teams שהוא כלי עוצמתי לשימוש צוותים, OneNote שהיא מחברת דיגיטלית אישית וצוותית, Planner שהוא כלי פשוט יעיל לניהול פרויקטים ומשימות ועוד. באמצעות כלים אלו ניתן לנהל באופן יעיל מידע ארגוני, לאתר בקלות מידע ולעבוד בכל זמן ומכל מקום.

 

עסקים רבים אשר רכשו את חבילת Office 365 for Business אינם יודעים כי כלים אלו נרכשו עם החבילה ועמותות רבות אינן מכירות בכך שכלים אלו מוצעים עבורם ללא עלות ! זאת ועוד: מרבית המשתמשים אשר משתמשים בתוכנות אלו אינם מודעים ליכולות הכלים אשר איתם הם עובדים במהלך היום יום ומנצלים במקרה הטוב כ- 20% מיכולותיהם.

 

בעזרת הדרכה נכונה וליווי ניתן להפוך גם את העסק שלכם ליעיל, מקצועי ורלוונטי, להפוך את המשתמשים ל"סופר יוזרים" ולנצל את כלי הניהול העומדים לרשותכם כבר היום.

קונקט מספקת מגוון הדרכות על מוצרי Office 365 החל מרמת מתחילים ועד לרמת מתקדמים ומומחים. אנו מתמחים בהכשרות עובדים לניצול מקסימלי של כלים אלו.

לקונקט ניסיון של למעלה מ 20 שנה בניהול וביצוע פרויקטי הדרכה, הכשרות עובדים והטמעות כלי Office בארגונים גדולים, בינוניים וקטנים. לקוחות החברה נהנים מידע מקצועי ויחס אישי. ההדרכוות מתבצעות בקבוצות ובאופן פרטני תוך ניתוח והתאמת התכנים לקהלי היעד השונים באמצעות ניתוח צרכים ממוקד.

לקבלת הצעה להדרכה ניתן למלא את טופס הצעת השירות ואחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעה להדרכה