קונקט לעסקים.              .Connect for  Business

הי!

שמי רוני לוי, פתחתי Connect בשנת 1996 כחברת הדרכה והטמעה למערכות מידע בשוק הפיננסים והביטוח. בתקופה זו החלו ארגונים לעבוד עם מערכות ההפעלה Windows והושקו 3 מוצרי Office: מעבד התמלילים Word, עיצוב המצגות PowerPoint ותוכנת גיליונות האלקטרוניים Excel. את מוצרי Microsoft Office אנחנו מכירים מאז שנולדו.

שנים רבות הדרכנו, הטמענו תמכנו באלפי משתמשים, בעשרות גרסאות ומוצרים נוספים עבור משתמשי הקצה. עם הזמן הפכנו להיות ספק הדרכה מוביל של מיקרוסופט ישראל, והרחבנו את הפעילות להטמעת מערכות מידע נוספות, לא רק בשוק הביטוח והפיננסים בארץ.

בשנת 2016 פתחתי גם את ConnectWix מתוך תשוקה ואהבה לעיצוב דיגיטאלי והעברת מסרים באמצעים ויזואלים ומאז זו גם ההתמחות שלי. את האתרים אני בונה ומעצבת ב WIX ועם הזמן הפכתי להיות WIX PARTNER. מעבר לבנייה ועיצוב אתרים אני בונה ומעצבת מצגות תדמיתיות עבור לקוחות אשר מעוניינים להעביר רעיון באופן ויזואלי ויצירתי ובונה יחד עם הלקוח את המיתוג או הרעיון התדמיתי המתאים עבורו.

 

אני מקפידה לאפיין את הפרויקטים מתוך חשיבה מעמיקה וחתירה למטרות הלקוח בדגש על איתור קהלי היעד הקיימים והפוטנציאליים ומתאימה עבורו את הטכנולוגיה, התוכן והעיצוב הנכון שיתמוך במטרתו באתר העסק ובכלי המדיה המגוונים.

להפתעתי אני מגלה שמרבית הלקוחות שאני פוגשת, עסוקים בתפעול העסק ואינם משקיעים מחשבה על ניהול העסק שלהם.

או במילים אחרות:

משקיעים אנרגיה בחטיבת עצים ביער, עם סכין לא מושחז...

לקבלת הצעת שירות